İYONYA KAVŞAĞINDA: 

                                  

 Sevgi değişir, sürekli akış halindedir, ömür boyu evrim geçiren bir uğraştır.

Sevgi belki de yaratılış anının mucizesidir.

                                 

Eski dünya İyonya’ nın incisi İzmir’ de, yolumuzu aydınlatan bilime, sanata, değişmeye, gelişmeye ve insana olan inancımızla İyonya Psikolojik Danışmanlık Merkezimizde sizlerle beraberiz.

Mitolojik aşkların, başlangıcından bu yana insanın varoluşu ve yaşam üzerine düşünen psikolojinin atası felsefenin, antik çağın ve dahi günümüzün en büyük edebiyatçısı İzmir’ li Homeros’ un coğrafyası, güneşin ve medeniyetin toprakları İyonya, asırlar öncesinden bugüne hala ışık tutuyor.

İyonya geleneğinden devir aldığımız mirasla şimdi-burada birlikte yürümek için sizlerleyiz. Kendinize olan yolculuğunuzda, masalınızı yazarken sizlere eşlik ediyoruz. 

İyonya Psikolojik Danışmanlık Merkezi olarak sorunların bireysel ve toplumsal düzlemde ele alınması gerekliliğinin ve öneminin farkındayız. Toplumun birçok kesimine yönelik geliştirici nitelikte kapsayıcı ruh sağlığı hizmetlerinin sağlanması amacıyla yola çıktık. Kalbimiz sizlerle. Kalbimiz İyonya’ da.

 

Yolunuzdan Güneş İçinizden Sevgi Eksik Olmasın…

Yolunuz Açık, Başınız Göl, Ayaklarınız Pınar Olsun…

“Karşılaşmak” umuduyla…

Şeyda KARA
Uzm. Psk. Psikodramatist ve Sanat Terapisti

Şeyda KARA

Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünde 2003 yılında Lisans eğitimimi “Murathan MUNGAN’ ın Yüksek Topuklar adlı romanında Kişisel ve Sosyal Kimlik Sunumları...

DEVAMI

Galeri

Femmefatale ve Grup Yöneticileri A. Meral Genç ve Nurten Dalgın İyonya Psikolojideydi

Femmefatale ve grup yöneticileri A. Meral Genç ve Nurten Dalgın bu hafta İyonya’ daydı.

DEVAMI

Kemalpaşa Belediyesi – “İletişim” Konulu Atölye Çalışması

Kemalpaşa Belediyesi Sosyal İletişim Biriminin düzenlediği hizmetiçi eğitim çalışmalarına “İletişim” konulu atölye çalışmamız ile katkıda bulunduk.

DEVAMI